// paketlerimiz

Yapay Zeka Hizmet Paketleri

Yapay Zeka Hizmet Paketlerimiz size en uygun çözümü sunmak için devrede! Siz ihtiyacınızı söyleyin, yapay zeka çözümü bulsun!

Paketlerimize Göz Atın

Paketlerimiz 12 ay taahhütlüdür. Ödeme periyodunuzu aylık veya yıllık olarak seçebilirsiniz. Yıllık ödemeler sizin için daha kârlı olacaktır!

kolay.ai

8.575 ₺
Yapay zeka destekli, otomatik makine öğrenmesi ve açıklanabilir yapay zeka sonuçları ile, zaman serisi tahminleri, segmentasyon, müşteri, ürün, kampanya ve mağaza yönetim modülleri içeren uçtan uca veri analitiği terminali.
  • Gelir & Gider Analitiği
  • Ürün Analitiği
  • Müşteri Analitiği
  • Ürün Bulunurluğu
  • Müşteri Yolculuğu
  • Firma Değerlemesi
Bizimle iletişime geç!

İzlerO

8.575 ₺
Birçok farklı web sitesi, e-ticaret siteleri, haber siteleri gibi bilgisini istediğiniz her konuda konuda hızlı, geniş ve detaylı aramalar yapan, analiz eden ve raporlayan platform
  • İzlerO Research
  • İzlerO Report
  • İzlerO Lead Generation
  • İzlerO Competitor Analysis
Bizimle iletişime geç!

* Websitemizin yabancı satımlara yönelik düzenlenmiş İngilizce versiyonun USD/Euro olarak bildirilen fiyatların, Türkiye dışından yapılacak alımlar için geçerli olduğunu beyan ederiz.

* Şirketimizin fiyatlarda değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Kolay.ai, basit, sade ve hızlı veri sunumu ve sonuca yönelik analitiklerle, sadece fatura verisi gibi basit verileri değere dönüştürmeyi amaçlar.

Verilerinizi bir CSV dosyasına aktararak kolaylıkla ürünlerinizi, kampanyalarınızı ve müşterilerinizi eşleştirebilir, şirketinizin değerini öğrenebilirsiniz. Kolay.AI’nin gelişmiş yapay zeka motorlarını hiçbir ek personele ihtiyaç duymadan kendiniz kullanabilirsiniz.

ile tüm işlemler çok kolay

Kolay.AI için Faturalarınız Yeterli

Sadece faturalarınızı Kolay.AI sistemine yükleyerek ürünleriniz ve müşterilerinizle ilgili pek çok bilgiye erişmeniz mümkün.

Ürün Analizi

Hangi ürününüze daha çok talep olduğu, hangi ürününüzün eskisi kadar talep görmediği gibi detaylara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Gelir Gider Analitiği

Satış ve harcamalarınızı günlük, haftalık ve aylık olarak görüntüleyin. Sezonsallık ve trend analizi sayesinde, satışlarınızın en çok hangi etmenlerden etkilendiğini öğrenenebilirsiniz.

Müşteriye Ürün Tavsiyesi

Müşteri davranışları incelenerek benzer davranıştaki Müşterilerin ilgilendiği ürünler diğer müşterilere de tavsiye edilir. Bu sayede müşterilerinizin hangi ürününüz için potansiyel müşteri olacağını da öğrenebilirsiniz.

Müşteri Analizi

Müşteri Analizi sonucu müşteri davranışlarını daha iyi anlamanız için müşterileriniz belirli segmentlere ayrılır. Bu sayede, kaybedilmek üzere olan müşterileriniz, yaptığı alımlarla ümit veren müşterileriniz ve sadık müşterileriz gibi pek çok müşteri grubunu görebilirsiniz.

Ürüne Ürün Tavsiyesi

Müşterilerinizin kullandığı ürünle kullanabileceği başka ürünleriniz arasında ilişkiler kurarak sizlere satış tavsiyesinde bulunur.

İhtiyacınız Olan Tüm Kaynakları İzlerO

İzlerO sahip olduğu yapay zeka gücüyle ihtiyacınız olan tüm kaynakları tarasın, sizin için raporlarsın.

İzlerO istek ve ihtiyaçlarınıza uygun şekilde kaynak taramaları yaparak günlük, haftalık veya aylık raporlar halinde tarama sonuçlarını size sunar. Bu kaynaklar neler mi?
İzlerO iş ilanlarından aday özgeçmişlerine; fuar ve konferans etkinlik sitelerine kayıt yaptırmış şirket bilgilerinden şirket ve bireysel sosyal medya hesaplarına, e-ticaret ve pazar yeri gibi farklı internet sitelerinin yanı sıra yaygın kullanılan arama motorlarında çıkan arama sonuçları gibi pek çok kanalı tarayarak sizin için en uygun sonuçları belirler.
İzlerO’nun size özel hazırlanan raporlarıyla bir yandan potansiyel müşterilerinize doğrudan, etkili ve hızlı ulaşırken, bir yandan da yurt içinde kısıtlı kalmayıp yurt dışındaki potansiyel müşterilerinizi de bulup, global pazarda satışlarınızı artırabilirsiniz.

Periyodik tarama, 7/24 raporlama, müşteri yaratma, rakip analizi ve daha pek çok özelliğiyle
İzlerO hedef kitlenize ihtiyacı olan ürünleri sunmanızı sağlıyor.

Popüler Web Siteleri

Öznitelikler

Fiyat, Ürün Adı, Ürün Tanıtımı, Satıcı, Yorumlar, Ve daha fazlası…

Siz İlave Web Sitesi Girin, Uzman Ekibimiz İnceleyip Kursun.

Siteler kurulunca ayrı bir durum raporu yollanır.

Takvim seçiminize göre günlük, haftalık ya da aylık raporlar hazırlanır.

Her Bir Sitede Ürün Başına Bir Çekim Sadece 1 cent

Popüler Web Siteleri

Öznitelikler

Fiyat, Ürün Adı, Ürün Tanıtımı, Satıcı, Yorumlar, Ve daha fazlası…

Siz İlave Web Sitesi Girin, Uzman Ekibimiz İnceleyip Kursun.

Siteler kurulunca ayrı bir durum raporu yollanır.

Takvim seçiminize göre günlük, haftalık ya da aylık raporlar hazırlanır.

Her Bir Sitede Ürün Başına Bir Çekim Sadece 1 cent

FARKLI BİR ÇÖZÜME Mİ İHTİYACINIZ VAR?

Onicorn'un uzman ekibiyle tanışın!