// Güvenlik Çözümlerimiz

Ağ Güvenliği

Ağ güvenlik teknolojileri alanında sektörün lider üreticileri ile yüksek performanslı, ölçeklenebilir ve yönetilebilir güvenlik altyapılarının projelendirilmesi ve entegrasyon konularında uzman çalışanlarımızla yönetim, bakım ve danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

// Güvenlik Çözümlerimiz

Veri güvenliği

Dijital verilerin güvenliğini sağlamak için, verinin gizliliğini, bütünlüğünü ve kullanılabilirliğini esas alarak, kurumların tüm bilgi güvenliği kapsamındaki gereksinimlerine çözümler sağlıyoruz.

01
Veri Keşfi ve Sınıflandırma

02
Veri Kaybı Önleme (DLP)

03
Veritabanı Aktivite İzleme

// güvenlik çözümlerimiz

Uygulama Güvenliği

Veri tabanı ve uygulama seviyesindeki güvenliği regülasyonların gerekliliklerine uygun çözümler ile sağlıyor ve kurum içi yada kurum dışında geliştirilmeye devam edilen uygulamaların kod geliştirmelerini destekleyerek kodu geliştiren ekiplerin de eğitilmesine yönelik çözümler ve danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

  • Web Uygulama Güvenlik Duvarı (WAF)
  • Uygulama Geliştirme Güvenlik Testi Platformları
// Güvenlik Çözümlerimiz

Siber Güvenlik

Son dönemde artan siber saldırılar karşısında, kurum ve kuruluşlarda bilgi güvenliği zaafiyetleri oluşmaktadır. Uçtan uca siber güvenlik hizmetleri ile, olası bir saldırı gerçekleşmeden önce gerekli hazırlıkları yaparak, muhtemel bir olay karşısında hızlı ve doğru tepki verilmesi önem arz etmektedir.
Saldırı öncesi tehditlerin belirlenmesi ve yönetilmesi, olası saldırıların tespit edilebilmesi için güvenlik olaylarının izlenmesi ve saldırı sonrasında etkin bir siber olay müdahale sürecine sahip olunması için en güncel güvenlik standartlarını içeren siber güvenlik çözümlerimiz ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

01
SIEM Uygulamaları

02
SoC Hizmeti

03
Sızma Testleri

04
Siber Güvenlik Danışmanlık Hizmetleri

05
Eğitim Hizmetleri

// güvenlik çözümlerimiz

Uç Nokta Güvenliği
(End Point)

Uç nokta koruması, kurumsal ağların dışındaki dijital kaynaklara bağlanılırken uç noktadaki cihazların sunduğu yüksek üretkenlikten faydalanabilmek için önemlidir. Uç nokta güvenliği çözümleri; üretkenlik kaybına, uzun kesinti sürelerine, veri ihlallerine ve itibar kaybına neden olabilecek kötü amaçlı yazılımlara ve sayısız dijital tehdide karşı korunma sağlar. Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu uç nokta güvenlik çözümlerini ekosistemimiz içinde yer alan lider üreticiler ve uzman teknik ekibimizle sağlıyoruz.

01.
Endpoint Security Ürünleri
02.
Antispam Çözümleri
03.
Farkındalık ve Oltalama Platformu Hizmetleri
04.
ITSM Çözümleri
// iletişime geçin

Bize Ulaşın

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi mi almak istiyorsunuz? Hemen aşağıdaki formu doldurun, ekip arkadaşlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçsin.

    Nereden başlayalım?

    E-posta adresiniz 3. kişilerle paylaşılmayacak. Zorunlu alanlar yıldız (*) ile işaretlidir.