// Neler sunuyoruz?

Çözümlerimiz

01
Güvenlik Çözümleri
Ağ güvenlik teknolojileri alanında sektörün lider üreticileri ile yüksek performanslı, ölçeklenebilir ve yönetilebilir güvenlik altyapılarının projelendirilmesi ve entegrasyon konularında uzman çalışanlarımızla yönetim, bakım ve danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.
Devamını oku
02
Ağ Çözümleri
Şirketlerde kullanılan yapısal kablolama ihtiyaçlarını eksiksiz ve en iyi kalitede karşılamak üzere iş akışı, çalışma süreci ve güvenlik çözümlerini esas alarak projelendirerek müşterilerimize anahtar teslim çözümler sağlamaktayız. Projelerimizde kullandığımız ürünler uluslararası sertifikalara sahiptir.
Devamını oku
03
Santral ve Voip
Bütünleşik çağrı merkezi çözümlerimiz sayesinde müşterilerimizin ihtiyaç duyacağı tüm işlevleri tek çatıda toplayıp kullanıma sunuyoruz. Ölçeklenebilir, yedekli mimari ve VoIP desteği ile hızlı büyüme ve tüm planlarınıza uygun, kolay kurulup yönetilebilen dinamik bir çağrı merkezi hizmeti sağlıyoruz.
Devamını oku
04
Kurumsal Sistem Çözümleri
İşletmenizin IT operasyon maliyetlerinin düşürülmesine, daha iyi seviyede performans elde edilmesine , yönetim kolaylığı sağlaması ve iş sürekliliğine katkıda bulunarak müşterilerimizin kendilerine özel bulut çözümlerini kurmaları yönünde hizmetler sunmaktayız.
Devamını oku
05
Lisanslama Çözümleri
Doğru lisanslama modeli, hem maliyetlerinizi düşürmekte hem de verimliğin artmasına ciddi anlamda katkı sağlamaktadır. Onicorn tarafından verilen lisans danışmanlık hizmeti ile esnek hızlı ve hedefe yönelik çözümler sağlanmaktadır.
Devamını oku

// Hizmetlerimiz hakkında sorularınız mı var?

Ücretsiz danışma için buradayız!