// hizmetlerimiz

Dijital Dönüşüm Hizmetleri

Dijital dönüşüm sürecinde, süreçlerin otomasyonu, optimizasyonu ve yeni teknolojilerin uygulanmasında Dijital Dönüşüm Ortağınız olarak yanınızda olmayı hedefliyoruz.
Dijital dönüşüm süreçlerinde proje yönetimi alanında verdiğimiz hizmetin yanı sıra dijital dönüşümünüzü destekleyecek ürünü de çözüm ortaklarımız ile beraber sunuyoruz.

Voys.me

VOYS.ME eş zamanlı olarak duygusal ve istatiksel değerlendirme ve raporlama yapılmasını sağlayan, uçtan uca analiz imkanı sunan yeni nesil “Ses, Diyalog ve Metin Analiz” yazılım platformudur.

Workgenda

Teknoloji şirketi, WorkGenda ile yaptığı iş birliği çerçevesinde gelişmiş algoritmalar ve gömülü yapay zeka teknolojisini kullanarak çağrı merkezi şirketlerinin iş gücü yönetim süreçlerinin optimize ve otomatize edilmesine olanak tanıyor.

Kronnika

Robotlarımız ve RPA adıyla bilinen süreç otomasyon sistemlerimiz en basit işlemlerden en karmaşık hesap algoritmalarına kadar tüm günlük rutinlerinizi üstleniyor. Size ve iş arkadaşlarınıza yaratıcı ve üretken işler yapmak için zaman kazandırıyor.

// iletişime geçin

Bize Ulaşın

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi mi almak istiyorsunuz? Hemen aşağıdaki formu doldurun, ekip arkadaşlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçsin.

    Nereden başlayalım?

    E-posta adresiniz 3. kişilerle paylaşılmayacak. Zorunlu alanlar yıldız (*) ile işaretlidir.