// hizmetlerimiz

Yazılım Geliştirme Hizmetleri

Özelleştirilebilir dijital deneyimlerle işletmelerini geleceğe taşımak ve her geçen gün hızlanan iş süreçlerine uyum sağlayabilmek, yeniçağdaki işletmeler için çok önemlidir.

Onicorn, işletmelerin geleceğe hazır hale gelmelerine yardımcı olacak özelleştirilmiş ve yüksek performanslı kurumsal yazılım çözümleri oluşturma konusunda tüm ihtiyaçlarınıza tek bir çatı altında çözümler sunar. Çeşitli sektörler için yeni nesil çözümler tasarlar, ölçer ve geliştirir.

Yazılım geliştirme ekibimiz farklılaşan taleplere yanıt verme konusundaki deneyimiyle dijital dönüşümleri başarıyla gerçekleştirir. Güçlü, ölçeklenebilir ve en yeni yazılım çözümlerini sunmaya odaklanarak, uygulamalarınızın pazara sunulma süresini hızlandırmak için modern teknolojiler ve gelişmiş DevOps yaklaşımını kullanır.

Uçtan Uca Yazılım Geliştirme Çözümleri

Onicorn, yenilikçi teknolojilerle onlarca yıllık deneyimi birleştirir ve markaların dönüşümlerine yardımcı olacak şekilde en ideal çözümü sunar. Uzman danışmanlar, tasarımcılar, geliştiriciler, yöneticiler ve analistlerden oluşan Onicorn ekibi; kullanıcı odaklı tasarımlar, optimize edilmiş operasyonlar ve artan yatırım getirisi ile birlikte işletmeniz için uzun vadeli büyüme sağlar. Dünyanın dört bir yanındaki iş ortaklarıyla, kurumuzun iş yapısına uygun çözümleri işletmenize değer yaratacak biçimde geliştirir. Perakende, lojistik, sağlık, eğitim, seyahat, imalat ve daha birçok sektörde beklentilerinizi en üst düzeyde karşılamayı hedefler.

Sunduğumuz Hizmetler:​

Yazılım Geliştirme​

Yazılım Mimarisi Oluşturma

E-ticaret Fikirleri Geliştirme​

E-dönüşüm Teknoloji Yatırım Planlama ve Uygulama​

Proje Koordinasyonu

Mobil Uygulama Geliştirme​

Sistem Yönetimi

ERP Geliştirme ve Uygulama​

Onicorn’un uzman ekibi, gerek kurumunuz bünyesinde, gerekse müşterilerinize daha iyi hizmet sunabilmeniz için gerekli olan tüm yazılım ihtiyaçlarınızda, hem butik hizmetleri hem de Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen teknoloji markalarıyla yaptığı iş ortaklıkları ile size özel bir yol haritası geliştirir. Yeni nesil iş süreçlerinde, ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun hizmetleri hatasız gerçekleştirmek için siz de Onicorn’a danışın.

// iletişime geçin

Bize Ulaşın

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi mi almak istiyorsunuz? Hemen aşağıdaki formu doldurun, ekip arkadaşlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçsin.

    Nereden başlayalım?

    E-posta adresiniz 3. kişilerle paylaşılmayacak. Zorunlu alanlar yıldız (*) ile işaretlidir.