// çözümlerimiz

Kurumsal Sistem Çözümleri

// çözümlerimiz

Sanallaştırma ve Konsolidasyon Çözümleri

Sanallaştırma alanındaki çözümlerimiz ile fiziksel sunucu ve uygulama bağımlığını azaltarak IT operasyon maliyetlerinin düşürülmesine, daha iyi seviyede performans elde edilmesine , yönetim kolaylığı sağlanmasına ve iş sürekliliğine katkıda bulunarak müşterilerimizin kendilerine özel bulut çözümlerini kurmaları yönünde hizmetler sunmaktayız.

 • VmWare
 • Microsoft Sanallaştırma Çözümleri
 • Citrix
 • Nutanix
// çözümlerimiz

Sunucu Mimarisi Çözümleri

Projeniz, uzman ekibimiz ile analiz edilerek veri merkezinizde yönetmeniz gereken sunucu, veri depolama , sanallaştırma, yedekleme ve ağ çözümlerini bir araya getirerek yönetimi kolay esnek bir yapı oluşturarak maliyet avantajı sağlamaktayız.

 • Bütünleşik ve hiper bütünleşik mimari çözümler
// çözümlerimiz

İş Sürekliliği Çözümleri

İş sürekliliğinin doğru şekilde uygulanabilmesi için öncelikle sistemlerin analizlerinin yapılması ve arıza, kesinti, doğal felaketlerden ötürü oluşacak problemlerin azaltılması için hangi aksiyonların alınması gerektiği planlanmalıdır İş sürekliliği çözümlerimiz ile felaket durumlarında hizmetlerinizin kesintiye uğramadan devam etmesini sağlayacak çözümler üretmekteyiz.

 • Yedeklilik mimarileri
 • FKM planlama ve tasarım
 • Replikasyon çözüm danışmanlığı
// çözümlerimiz

Yedekleme ve Arşivleme

Olası felaket durumlarında veri kaybı yaşanması, depolanan kritik verilerin geri yüklenememesi kurumlar için ciddi risler oluşturmaktadır. İş sürekliliği planlarının veri kaybı olmaksızın uygulanabilmesi için alınması gereken önlemler arasında yedekleme çözümleri de önemli bir yere sahiptir. Yedekleme çözümünün oluşturulabilmesi için yedeklenecek verinin boyutu ve türü, yedekleme sıklığı, verideki değişim oranı, tolere edilebilecek maksimum veri kaybı ve istenilen geri dönüş süresinin doğru belirlenmesi gerekmektedir. Onicon uzman ekipleri marka bağımsız ve ihtiyaca uygun yedekleme çözümleri sunmaktadır.

// iletişime geçin

Bize Ulaşın

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi mi almak istiyorsunuz? Hemen aşağıdaki formu doldurun, ekip arkadaşlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçsin.

  Nereden başlayalım?

  E-posta adresiniz 3. kişilerle paylaşılmayacak. Zorunlu alanlar yıldız (*) ile işaretlidir.