// çözümlerimiz

Veritabanı Destek Hizmetleri

Veritabanı destek hizmetleri kapsamında SQL ve NoSQL veritabanlarının kritik ve kritik olmayan ortamlara uygun olarak kurulum konfigurasyon ve yönetimlerinin yapılarak yüksek ölçeklenebilirlikli şekilde felaket kurtarma senaryolarına uygun şekilde konumlandırılması sağlanır.

Kıdemli veritabanı yöneticilerimiz ile veritabanı ortamlarının kararlılıklarının sağlanabilmesi için performans iyileştirmeleri ve yapay zeka destekli ileri seviye araçlarla ortama uygun optimizasyonların yapılması sağlanır.

// çözümlerimiz

Network Destek Hizmetleri

Onicorn, LAN ve WAN altyapılarının tüm bileşenlerini kapsayacak şekilde kurulum, bakım ve destek hizmetleri sunmaktadır.

// çözümlerimiz

Güvenlik Bileşenleri Destek Hizmetleri

Onicorn kurumların güvenlik altyapılarındaki bileşenlerin donanım, işletim sistemi ve konfigürasyonel değiklikleri kapsamında, belirlenecek servis seviyeleri baz alınarak bakım ve destek hizmetleri verilmektedir.

// çözümlerimiz

Veri Depolama Destek Hizmetleri

Büyük verinin saklanması ve de katmanlı bir veri depolama altyapısı oluşturulması konularında sektörde lider üreticiler ile birlikte çalışıp müşterilerimizin ihtiyaçları kapsamında uygun çözümler sunmaktayız.​​

// çözümlerimiz

Sunucu ve Sanallaştırma Destek Hizmetleri

Onicorn, sunucu altyapılarının ihtiyaç duyulan servis seviyelerine ve standartlara uygun şekilde kurulması ve çalıştırılması konularında profesyonel ekibi ile destek hizmetleri sunmaktadır.

Sunucu sanallaştırma alanındaki çözümlerimiz ile fiziksel sunucu ve uygulama bağımlığını azaltarak IT operasyon maliyetlerinin düşürülmesine, daha iyi seviyede performans elde edilmesine , yönetim kolaylığı sağlanmasına ve iş sürekliliğine katkıda bulunarak müşterilerimizin kendilerine özel bulut çözümlerini kurmaları yönünde hizmetler sunmaktayız.

// çözümlerimiz

Son Kullanıcı Destek Hizmetleri

Kurumsal BT altyapıları coğrafi olarak dağınıktır ve çok sayıda telekomünikasyon, donanım ve yazılım çözümünü içermektedir. Yüksek bir son kullanıcı üretkenliğinin sağlanabilmesi için SLA standartları uyarınca profesyonel bakım ve teknik desteğe ihtiyaç duyulmaktadır. Onicorn, son kullanıcı destek hizmetleri kapsamında BT Servis Masası, SLA takibi, Incident, Problem & Change Management ve Dashboard Reporting çözümülerini içeren bütünleşik bir hizmet sunmaktadır.

// çözümlerimiz

BT Altyapı Taşıma ve İşletim Hizmetleri

Ağ haberleşmesinin performanslı ve sürekli çalışabilir olmasını sağlayabilmek için kurumların bilgi işlem altyapısının uluslararası standartlara uygun bir şekilde tasarlanıp hayata geçirilmesi gerekir.

Onicorn, müşterilerinin altyapıları için projelendirme, keşif, sistem odası tasarımı, uyarı sistemleri, kablolama, etiketlendirme ve sonlandırma, fiber bağlantılar, kabin tasarımı, patch panel düzenleme, sistem odası kurulum ve taşıma hizmetleri konularında proje hizmetleri sunmaktadır. ​​

// çözümlerimiz

Proje Yönetim Hizmetleri

Proje yönetimi ve teknoloji konusunda uzman kadromuz ile analiz, tasarım, optimizasyon odaklı proje yönetim hizmeti ve danışmanlığı sunmaktayız.

Tüm teknoloji ve dijital dönüşüm projelerinde, projeye uygun proje yönetimi metodolojisi kullanır, uygun teknoloji ve çözümlerle etkin süreç ve bütçe yönetimi yapmayı hedefleriz.

Bu kapsamda;
Mevcut durum analizinin yapılması, değerlendirilmesi ve raporlanması
Proje yönetim metodoloji ve sistemlerinin kurulması
Proje yönetim metodolojisi kapsamında proje yönetiminin yapılması
Ara değerlendirme ve raporlama hizmetlerinin verilmesini sağlamaktayız.

// iletişime geçin

Bize Ulaşın

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi mi almak istiyorsunuz? Hemen aşağıdaki formu doldurun, ekip arkadaşlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçsin.

    Nereden başlayalım?

    E-posta adresiniz 3. kişilerle paylaşılmayacak. Zorunlu alanlar yıldız (*) ile işaretlidir.